MEBLE /Sofy rozkładane

Sofa rozkładana aries

rozkładana kanapa

Sofa rozkładana Aries

Rozkładana sofa do codziennego spania

Sofa Aries to mebel z niskim oparciem, przez co doskonale nadaje się do małych pomieszczeń, ponieważ nie przytłacza przestrzeni swoją wielkością. Posiada wygodne siedzisko na sprężynach bonellowych, dobrze wyprofilowane oparcie. Niskie drewniane nóżki występują w różnych kolorach. Sofa dostępna w tkaninie gładkiej, wzorzystej lub w skórze. Brzegi sofy okala kedra, która może być w kolorze kontrastowym do tapicerki, takim samym jak tapicerka, może jej też nie być.

Sofa Aries jest dostępna w wersji z mechanizmem umożliwiający jej rozkładanie i wówczas tworzy łóżko przeznaczone do codziennego spania.

W rozkładanych sofach Aries zastosowany jest materac o grubości 12 cm wykonany ze sprężyn bonellowych, pianki wysokoodbojnej, filcu, a warstwa wierzchnia pokryta jest włókniną z zawartością aloesu.

Seria Aries dostępna jest w aż sześciu kształtach podłokietników, przez co każdy meble z tej serii może przybierać różne oblicza, od bardzo prostych, nowoczesnych po ozdobne, bogate formy.

Dostępne rodzaje podłokietników w sofach Aries: 

 

Aries to seria elementów umożliwiających kompozycję dowolnych mebli wypoczynkowych. W skład serii wchodzą: fotele, sofy rozkładane (z funkcją spania) i nierozkładane, narożniki, szezląg oraz otwierana pufa, która może służyć jako pojemnik na pościel.

Zobacz także fotel Aries
Zobacz wszystkie elementy umożliwiające stworzenie zestawów wypoczynkowych Aries.